keskiviikko 2. maaliskuuta 2011

2.3

Juba ongi märts, appi, veebruar oli nii külm, etei tahtnud midagi eriti teha. Emmal oli kõhugripp ja palavik, niiet suur osa vabast ajast läks Emmaga tegeledes. õnneks nüüd on juba õues soe ja tore, kui just miinus kraade soojaks saab nimetada aga noh ikkagi soojem kui -24.

Nyt on joo maaliskuu, helmikuu oli niin kylmä että ei oikein meinanut saata mitään aikaiseksi. Emma oli kipena mahatauti ja kuume niin suurin osa vapasta ajasta meni siihen. Nyt on onneksi ulona joo lämmin ja kiva jos miinus asteita voi lämpimaksi sanoa, mutta onhan see lämpimami kun -24lisan siia paar esmaspäeval tehtud pilti, duplod on meil kuum teema, nendest jaksatakse ehitada ja ehitada ja ehitada. kõik jõulude ajal saadud duplod on nüüd ametlikult avatud.

Laitan tänne muutaman maananataina otetun kuvan, duplot on miellä nyt in, niistä jaksetaan rakenta ja rakenta ja rakenta, kaikki jouluna saatut duplot on nyt viralisesti avatuna.

2 kommenttia:

Kati kirjoitti...

Jeerum kui armsad põselohud ;) Nagu emme suust kukkunud :D :D :D

Anonyymi kirjoitti...

Great blog- really enjoyed reading it. Have bookmarked you and will check back regular. Please feel free to take a look at my blog...
cheap flights to phuket
flights to phuket
phuket flights